Canvas prints for sale/Prodej obrazů a knihy

UNDERWATER CANVAS PRINTS FOR SALE

Any photos from my Portfolio or my new book ‘The Silent World through the Lens of Underwater Art Photography‘ can be ordered as photo or canvas prints 60x60cm or 40x60cm (depending on the type of the photo) for 90,- Euro each, and larger prints 60 x 80cm for 140,- Euro (without postage). After receiving the payment (account number will be provided upon email contact on this address: uw.art.michalstros@gmail.com), you receive your order within 3-4 weeks to your address in Europe.

  • In your orders please indicated the photo number (or its name) as depicted in my Portfolio or My new book.
  • DISCOUNT: for orders 3 and more canvas/photo prints you will receive 20% discount off the total price.

Data sale

For your own printing or for electronic use: 2,000 x 3,000 pixels, 300 dpi, jpg format, price for private use = Euro 90.–, for commercial use by agreement, sent by email (uw.art.michalstros@gmail.com).

Prodej fotografií na pevném podkladu (in Czech)

Vybrané fotografie z portfolia nebo mé nové knihy “The Silent World through the Lens of Underwater Art Photography” (knihu si můžete zakoupit se slevou kontaktem na autora, viz níže) si můžete objednat vytištěné na plátně o rozměrech 60x40cm (2350,- Kč); větší rozměry plátna – 80 x 60cm za 3650,- Kč (bez poštovného). Další možnost je objednat fotografie nalepené na tvrdém podkladu (0.4cm) s háčkem na pověšení na stěnu (cena 1900,- Kč pro rozměr 60 x 40cm nebo 2700,- Kč pro rozměr 80 x 60cm). Zvolené fotografie můžete získat buď na dobírku nebo po předchozí platbě (číslo bankovního účtu s variabilním symbolem získáte na mail adrese: uw.art.michalstros@gmail.com). Fotografie obdržíte do 2-3 týdnů na vámi zvolenou adresu v ČR.

POZOR: při objednávce 3 a více fotografií získáte 20% slevu z celkové ceny.

Do objednávky napište:

Prodej knihy “Umělecká podvodní fotografie”

Pro zájemce z ČR jsem nechal vytisknout druhé vydání knihy “The Silent World through the Lens of Underwater Art Photography” na křídovém papíru s vysoce kvalitním tiskem, vázanou vazbou a s pevnými deskami v tiskárně v Brně (kniha, kterou tiskne Amazon ve vlastní režii, nemá bohužel dobrou kvalitu tisku). Knihu nabízím za “reklamní cenu” 390,- Kč (tj. podstatně levněji než při zakoupení přes Amazon). Kniha bude k dostání do vyprodání zásob na mých výstavách, přednáškách a nebo na objednání přes Zásilkovnu.

Info pro objednání knihy na adrese: michal.stros@email.cz nebo uw.art.michalstros@gmail.com